CMT-ST1-108-0430
Numer produktu DigiKey
1944-CMT-ST1-108-0430-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMT-ST1-108-0430
Opis
RF EMI ABSORB TAPE 98.75MX0.43"
Szczegółowy opis
RF EMI Taśma absorpcyjna CHO-MASK® II Cynowana folia miedziana Akryl, przewodzący 0,430" (10,92mm) X 323,983' (98,75m) X 0,003" (0,08mm)
Kategoria
Szerokość
0,430" (10,92mm)
Grubość - całkowita
0,003" (0,08mm)
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 82°C