CMT-ST-108-1000
Numer produktu DigiKey
1944-CMT-ST-108-1000-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMT-ST-108-1000
Opis
RF EMI SHIELDING TAPE 98.75MX1"
Szczegółowy opis
RF EMI Taśma ekranująca CHO-MASK® II Cynowana folia miedziana Akryl, przewodzący 1,000" (25,40mm) X 323,983' (98,75m) X 0,003" (0,08mm)
Kategoria
Szerokość
1,000" (25,40mm)
Grubość - całkowita
0,003" (0,08mm)
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 82°C