CMT-ST-108-0500
Numer produktu DigiKey
1944-CMT-ST-108-0500-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMT-ST-108-0500
Opis
RF EMI SHLDING TAPE 98.75MX0.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Taśma ekranująca CHO-MASK® II Cynowana folia miedziana Akryl, przewodzący 0,500" (12,70mm) X 323,983' (98,75m) X 0,003" (0,08mm)
Kategoria
Szerokość
0,500" (12,70mm)
Producent
Parker Chomerics
Grubość - całkowita
0,003" (0,08mm)
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 82°C