CMT-HT-108-1500
Numer produktu DigiKey
1944-CMT-HT-108-1500-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMT-HT-108-1500
Opis
RF EMI SHLDING TAPE 98.75MX1.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Taśma ekranująca CHO-MASK® II Cynowana folia miedziana Akryl, przewodzący 1,500" (38,10mm) X 323,983' (98,75m) X 0,005" (0,12mm)
Kategoria
Szerokość
1,500" (38,10mm)
Producent
Parker Chomerics
Grubość - całkowita
0,005" (0,12mm)
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 82°C