SS30100HE-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-SS30100HE-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-SS30100HE-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-SS30100HE-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SS30100HE-AU_R1_000A1
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD123HE
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 3A Montaż powierzchniowy SOD-123HE
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
30 µA @ 100 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
160pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123HE
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
800 mV @ 3 A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)