RB551V-30-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-RB551V-30-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-RB551V-30-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-RB551V-30-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB551V-30-AU_R1_000A1
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 500mA Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 30 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
25pF przy 4V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
500mA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
490 mV @ 500 mA
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 125°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)