P6SMBJ51A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-P6SMBJ51A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
P6SMBJ51A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82,4V Zacisk 7,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V