P6SMBJ20CA-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-P6SMBJ20CA-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-P6SMBJ20CA-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-P6SMBJ20CA-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P6SMBJ20CA-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32,4V Zacisk 18,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
18,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V