P6SMBJ13A-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | P6SMBJ13A-AU_R1_000A1 |
Opis | TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 21,5V Zacisk 27,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 27,9A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 600W |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Status części Aktywny | Klasa Motoryzacja |
Typ Zener | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Kanały jednokierunkowe 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 13V | Obudowa / skrzynia DO-214AA, SMB |
Napięcie - przebicia (min.) 14,4V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 21,5V | Bazowy numer produktu |