P6SMBJ13A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-P6SMBJ13A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-P6SMBJ13A-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-P6SMBJ13A-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P6SMBJ13A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21,5V Zacisk 27,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
27,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,5V