P4SMAJ58A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-P4SMAJ58A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-P4SMAJ58A-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-P4SMAJ58A-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P4SMAJ58A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
93,6V Zacisk 4,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Napięcie - przebicia (min.)
64,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,3A