P4SMAJ40A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-P4SMAJ40A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
P4SMAJ40A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
64,5V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A