P4SMAJ22A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-P4SMAJ22A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
P4SMAJ22A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
35,5V Zacisk 11,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,2A