BZX84C51W-AU_R1_000A1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panjit International Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panjit International Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody - Zenera 51 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C51W-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-BZX84C51W-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C51W-AU_R1_000A1
Opis
DIODE ZENER 51V 200MW SOT323
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 38 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
200 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-323
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms