BZX84C3V6-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-BZX84C3V6-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-BZX84C3V6-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-BZX84C3V6-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C3V6-AU_R1_000A1
Opis
DIODE ZENER 3.6V 410MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 3.6 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
410 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23
Impedancja (max.) (Zzt)
90 Ohms