BZX84C16-AU_R1_000A1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panjit International Inc.
W magazynie: 1 636
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panjit International Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody - Zenera 16 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C16-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-BZX84C16-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-BZX84C16-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-BZX84C16-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C16-AU_R1_000A1
Opis
DIODE ZENER 16V 410MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 11.2 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Seria
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23
Moc - maks.
410 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms