BZT52-C7V5-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-BZT52-C7V5-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-BZT52-C7V5-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-BZT52-C7V5-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52-C7V5-AU_R1_000A1
Opis
DIODE ZENER 7.5V 410MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 7.5 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 5 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
410 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Impedancja (max.) (Zzt)
7 Ohms