BZT52-C6V2-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BZT52-C6V2-AU_R1_000A1 |
Opis | DIODE ZENER 6.2V 410MW SOD123 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 9 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 6.2 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 100 nA @ 2 V |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Seria | Klasa Motoryzacja |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Obudowa / skrzynia |
Tolerancja ±5% | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-123 |
Moc - maks. 410 mW | Bazowy numer produktu |
Impedancja (max.) (Zzt) 10 Ohms |