BZT52-C2V4S-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-BZT52-C2V4S-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-BZT52-C2V4S-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-BZT52-C2V4S-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52-C2V4S-AU_R1_000A1
Opis
DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 2.4 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 1 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
200 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Impedancja (max.) (Zzt)
85 Ohms