BZT52-B4V7-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-BZT52-B4V7-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-BZT52-B4V7-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-BZT52-B4V7-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52-B4V7-AU_R1_000A1
Opis
DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 4.7 V 410 mW ±1,91% Montaż powierzchniowy SOD-123
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±1,91%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
410 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Impedancja (max.) (Zzt)
78 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V