BZT52-B15S_R1_00001 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panjit International Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 5
W magazynie: 4
Diody - Zenera 15 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT52-B15S_R1_00001
Numer produktu DigiKey
3757-BZT52-B15S_R1_00001TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-BZT52-B15S_R1_00001CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-BZT52-B15S_R1_00001DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52-B15S_R1_00001
Opis
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 11 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW