3.0SMCJ70A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-3.0SMCJ70A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-3.0SMCJ70A-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-3.0SMCJ70A-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ70A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
113V Zacisk 26,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
70V
Napięcie - przebicia (min.)
77,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
113V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
26,6A