3.0SMCJ36A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-3.0SMCJ36A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ36A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 51,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,6A