1.5SMCJ20A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-1.5SMCJ20A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMCJ20A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32,4V Zacisk 46,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
46,3A