1.5SMC43A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-1.5SMC43A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-1.5SMC43A-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-1.5SMC43A-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC43A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 36.8VWM 59.3V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
59,3V Zacisk 25,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36,8V
Napięcie - przebicia (min.)
40,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
59,3V