1.5SMC24A-AU_R1_000A1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 3 122
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 480
Arkusz danych
33,2V Zacisk 45A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5SMC24A-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-1.5SMC24A-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC24A-AU_R1_000A1
Opis
TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
45A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20,5V
Napięcie - przebicia (min.)
22,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
33,2V