ST130-100-30BK
Numer produktu DigiKey
298-ST130-100-30BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST130-100-30BK
Opis
TAPE ELECTRICAL BLACK 1"X10YDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Elektryczny Taśma Akryl Samoprzylepna Czarne 1,00" (25,40mm) X 30' (9,1m), 10yd
Kategoria
Szerokość
1,00" (25,40mm)
Producent
Panduit Corp
Długość
30' (9,1m), 10yd
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowanie
Izolacja elektryczna, uszczelnienie
Status części
Aktywny
Zakres temperatur
194°F (90°C) (maks.)
Typ taśmy
Elektryczny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Klej
Akryl
Trwałość magazynowa
36 mies.
Podłoże, nośnik
Kopolimer etylenowo-propylenowy
Temperatura przechowywania/chłodni
41°F - 95°F (5°C - 35°C)
Grubość
0,0300" (30,0mil, 0,762mm)