SE175P-TR0
Numer produktu DigiKey
SE175P-TR0-ND
Producent
Numer produktu producenta
SE175P-TR0
Opis
EXPAND SLEEVE 1.75" X 200' BLK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tuleja X 200' (60,96m) Czarne
Kategoria
Materiał
Poli(tereftalan etylenu) (PET), bez halogenów
Producent
Panduit Corp
Kolor
Czarne
Seria
Długość
200' (60,96m)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-70°C - 125°C
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie przed ścieraniem
Odporny na ścieranie
Typ
Tuleja
Ochrona środowiska
Odporny na promieniowanie UV
Atrybuty typu
Możliwość rozszerzenia
Funkcje
Redukcja szumów, odporność na drgania
Średnica - wewnętrzna, nierozszerzona
1,750" (44,45mm)
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Średnica - wewnętrzna, rozszerzona
2,750" (69,85mm)