S200X650VATY
Numer produktu DigiKey
298-18728-ND
Producent
Numer produktu producenta
S200X650VATY
Opis
LABEL SELF LAMINATNG 2"X6.5" WHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 2,00" x 6,50" (50,8mm x 165,1mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Producent
Panduit Corp
Materiał
Winyl
Opakowanie
Zbiorcze
Do użycia z/powiązane produkty
Biurkowa drukarka termotransferowa TDP43MY
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Typ etykiety
Samoistne laminowanie
Bazowy numer produktu
Rozmiar etykiety
2,00" x 6,50" (50,8mm x 165,1mm)