S200X225VATY
Numer produktu DigiKey
298-18721-ND
Producent
Numer produktu producenta
S200X225VATY
Opis
LABEL SELF LAMINATNG 2X2.25" WHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 2,00" x 2,25" (50,8mm x 57,2mm)
Kategoria
Materiał
Winyl
Producent
Panduit Corp
Do użycia z/powiązane produkty
Biurkowa drukarka termotransferowa TDP43MY
Opakowanie
Zbiorcze
Trwałość magazynowa
48 mies.
Status części
Aktywny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Typ etykiety
Samoistne laminowanie
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Rozmiar etykiety
2,00" x 2,25" (50,8mm x 57,2mm)