S100X225VAA
S100X225VAA
S100X225VAA
Numer produktu DigiKey
298-S100X225VAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
S100X225VAA
Opis
THE S100X225VAA THERMAL TRANSFER
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm) (szer. x dł.); śr. zewn. kabla 0,24" - 0,48" (6,1mm - 12,2mm)
Kategoria
Rozmiar etykiety
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm) (szer. x dł.); śr. zewn. kabla 0,24" - 0,48" (6,1mm - 12,2mm)
Producent
Panduit Corp
Kolor
Białe
Seria
Do użycia z/powiązane produkty
Biurkowa drukarka termotransferowa TDP43ME
Temperatura robocza
-40°C - 66°C