S100X125VAA
S100X125VAA
S100X125VAA
Numer produktu DigiKey
298-S100X125VAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
S100X125VAA
Opis
THE S100X125VAA THERMAL TRANSFER
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm) (szer. x dł.); śr. zewn. kabla 0,12" - 0,28" (3,0mm - 7,1mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Winyl
Seria
Do użycia z/powiązane produkty
Biurkowa drukarka termotransferowa TDP43ME
Opakowanie
Zbiorcze
Trwałość magazynowa
24 mies.
Status części
Aktywny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Temperatura robocza
-40°C - 66°C
Rozmiar etykiety
1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm) (szer. x dł.); śr. zewn. kabla 0,12" - 0,28" (3,0mm - 7,1mm)