S075X125YAJ
Numer produktu DigiKey
298-18682-ND
Producent
Numer produktu producenta
S075X125YAJ
Opis
LABEL SELF LAMINATING WHT 72/SHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 0,75" x 1,25" (19,05mm x 31,75mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Producent
Panduit Corp
Materiał
Poliester
Opakowanie
Zbiorcze
Do użycia z/powiązane produkty
Drukarki laserowe i atramentowe
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-54°C - 107°C
Typ etykiety
Samoistne laminowanie
Bazowy numer produktu
Rozmiar etykiety
0,75" x 1,25" (19,05mm x 31,75mm)