S075X125VATY
Numer produktu DigiKey
298-18681-ND
Producent
Numer produktu producenta
S075X125VATY
Opis
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 0,75" x 1,25" (19,05mm x 31,75mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Producent
Panduit Corp
Materiał
Winyl
Opakowanie
Zbiorcze
Do użycia z/powiązane produkty
Biurkowa drukarka termotransferowa TDP43MY
Status części
Aktywny
Trwałość magazynowa
48 mies.
Typ etykiety
Samoistne laminowanie
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Rozmiar etykiety
0,75" x 1,25" (19,05mm x 31,75mm)