S050X125VATY
Numer produktu DigiKey
298-18670-ND
Producent
Numer produktu producenta
S050X125VATY
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Typ etykiety
Samoistne laminowanie
Bazowy numer produktu
Rozmiar etykiety
0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)