R100X225V1T
Numer produktu DigiKey
298-18651-ND
Producent
Numer produktu producenta
R100X225V1T
Opis
LABEL ROTATING THERMAL TRANSFER
Szczegółowy opis
Białe Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła Etykiety 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Do użycia z/powiązane produkty
Drukarka termotransferowa
Opakowanie
Zbiorcze
Trwałość magazynowa
48 mies.
Status części
Aktywny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Typ etykiety
Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Rozmiar etykiety
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)