R100X150V7C
Numer produktu DigiKey
R100X150V7C-ND
Producent
Numer produktu producenta
R100X150V7C
Opis
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Szczegółowy opis
Czerwone Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła Etykiety 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategoria
Rozmiar etykiety
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kolor
Czerwone
Do użycia z/powiązane produkty
Panduit LS8E i LS8EQ (ręczne)
Temperatura robocza
-40°C - 93°C