R100X150V4T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panduit Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Applying Turn-Tell™Labels
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R100X150V4T
Numer produktu DigiKey
R100X150V4T-ND
Producent
Numer produktu producenta
R100X150V4T
Opis
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Szare Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła Etykiety 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategoria
Rozmiar etykiety
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kolor
Szare
Do użycia z/powiązane produkty
Drukarka termotransferowa
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 93°C