R100X125V1M
Numer produktu DigiKey
298-R100X125V1M-ND
Producent
Numer produktu producenta
R100X125V1M
Szczegółowy opis
Białe Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła Etykiety 1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)
Zbiorcze
Trwałość magazynowa
27 mies.
Status części
Aktywny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Typ etykiety
Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Rozmiar etykiety
1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)