R100X125V1C
Numer produktu DigiKey
298-18646-ND
Producent
Numer produktu producenta
R100X125V1C
Opis
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła Etykiety 1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)
Kategoria
Rozmiar etykiety
1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)
Producent
Panduit Corp
Kolor
Białe
Seria
Materiał
Winyl
Opakowanie
Zbiorcze
Do użycia z/powiązane produkty
Panduit LS8E i LS8EQ (ręczne)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 93°C