R050X150V1T
Numer produktu DigiKey
298-23353-ND
Producent
Numer produktu producenta
R050X150V1T
Opis
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła Etykiety 0,50" x 1,50" (12,7mm x 38,1mm)
Kategoria
Rozmiar etykiety
0,50" x 1,50" (12,7mm x 38,1mm)
Producent
Panduit Corp
Kolor
Białe
Seria
Materiał
Winyl
Opakowanie
Zbiorcze
Do użycia z/powiązane produkty
Drukarka termotransferowa
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 93°C