LCAN2/0-14-X
Numer produktu DigiKey
298-14706-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCAN2/0-14-X
Opis
CONN TERM RECT TONG 2/0 AWG #1/4
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zaciski - złącza prostokątne Prostokątny język 2/0 AWG Element gwintowany 1/4
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Panduit Corp
Zakończenie
Zagniatane, cylindryczne
Seria
Przekrój przewodu
2/0 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Izolacja
Bez izolacji
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ zacisku
Prostokątny język
Wykończenie styku
Elektro-cyna
Rozmiar elementu gwintowanego/wypustu
Element gwintowany 1/4
Materiał styku
Miedź
Styl zacisku
Jeden otwór na element gwintowany
Średnica - wewnętrzna cylindra
0,450" (11,43mm)
Grubość wypustu
0,140" (3,56mm)
Średnica - zewnętrzna cylindra
0,580" (14,73mm)
Długość - całkowita
2,090" (53,09mm)
Średnica - wewnętrzna pierścienia
0,270" (6,86mm)
Szerokość - krawędzie zewnętrzne
0,580" (14,73mm)