LCA1/0-12-X
Numer produktu DigiKey
298-10567-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCA1/0-12-X
Opis
CONN TERM RECT LUG 1/0 AWG #1/2
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zaciski - złącza prostokątne Ucho, uziemienie 1/0 AWG Element gwintowany 1/2
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Panduit Corp
Zakończenie
Zagniatane, cylindryczne
Seria
Przekrój przewodu
1/0 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Izolacja
Bez izolacji
Status części
Aktywny
Kolor
Różowe
Typ zacisku
Ucho, uziemienie
Wykończenie styku
Elektro-cyna
Rozmiar elementu gwintowanego/wypustu
Element gwintowany 1/2
Materiał styku
Miedź
Styl zacisku
Jeden otwór na element gwintowany
Średnica - wewnętrzna cylindra
0,390" (9,91mm)
Grubość wypustu
0,120" (3,05mm)
Średnica - zewnętrzna cylindra
0,520" (13,21mm)
Długość - całkowita
2,310" (58,67mm)
Średnica - wewnętrzna pierścienia
0,530" (13,46mm)
Szerokość - krawędzie zewnętrzne
0,800" (20,32mm)