LAM2SB750-38-1Y
Numer produktu DigiKey
298-14630-ND
Producent
Numer produktu producenta
LAM2SB750-38-1Y
Opis
CONN TERM RECT LUG 1/0 AWG #3/8
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zaciski - złącza prostokątne Ucho, uziemienie 750MCM (kcmil)-1/0 AWG Element gwintowany 3/8
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Panduit Corp
Zakończenie
Wkręt
Seria
Przekrój przewodu
750MCM (kcmil)-1/0 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Izolacja
Bez izolacji
Status części
Aktywny
Funkcje
2 wejścia kablowe ze śrubą
Typ zacisku
Ucho, uziemienie
Wykończenie styku
Cyna
Rozmiar elementu gwintowanego/wypustu
Element gwintowany 3/8
Materiał styku
Aluminium
Styl zacisku
Dwa otwory na elementy gwintowane
Średnica - wewnętrzna pierścienia
0,580" (14,73mm)
Grubość wypustu
0,750" (19,05mm)
Bazowy numer produktu
Szerokość - krawędzie zewnętrzne
1,500" (38,10mm)