HSTTA50-1.18-5M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 900
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,500" (12,70mm) 3 do 1 Czarne 0,098' (30,00mm, 1,18")
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HSTTA50-1.18-5M
Numer produktu DigiKey
HSTTA50-1.18-5M-ND
Producent
Numer produktu producenta
HSTTA50-1.18-5M
Opis
HEATSHRINK 1/2" X 0.098' BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,160" (4,06mm)
Prod.
Grubość ścianki odtworzona
0,070" (1,78mm)
Seria
Materiał
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Samoprzylepny, odporny na korozję, obniżona palność, odporny na działanie wilgoci
Status części
Nieaktualne
Kolor
Typ
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Kurczliwość
Temperatura obkurczania
120°C
Długość
0,098' (30,00mm, 1,18")
Trwałość magazynowa
60 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,500" (12,70mm)