HST1.1-6-X2Y jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panduit Corp
W magazynie: 7
Arkusz danych
Similar
Panduit Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla HST1.1-6-X2Y jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HST1.1-6-X2Y
Numer produktu DigiKey
HST1.1-6-X2Y-ND
Producent
Numer produktu producenta
HST1.1-6-X2Y
Opis
HEATSHRINK 1.1" X 0.5' RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półsztywne 1,100" (27,94mm) 3 do 1 Czerwone 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,375" (9,53mm)
Prod.
Grubość ścianki odtworzona
0,120" (3,05mm)
Seria
Materiał
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Samoprzylepna, obniżona palność
Status części
Nieaktualne
Kolor
Typ
Temperatura robocza
-65°C - 110°C
Kurczliwość
Temperatura obkurczania
120°C
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Trwałość magazynowa
120 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
1,100" (27,94mm)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
HST1.1-9-X2YPanduit Corp7298-21588-ND53,44200 złSimilar
HST1.1-9-XYPanduit Corp0298-13389-ND49,25100 złSimilar
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Kolor alternatywny
HEATSHRINK 1.1" X 0.5' BLACK