DNF18-187-M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Panduit Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
0,187" (4,75mm) Szybkozłącze Żeńskie 18-22 AWG Zagniatanie Złącze Końcówka bez połączenia, izolowana
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DNF18-187-M
Numer produktu DigiKey
298-10026-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNF18-187-M
Opis
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zakończenie
Zagniatanie
Producent
Panduit Corp
Przekrój przewodu
18-22 AWG
Seria
Izolacja
Końcówka bez połączenia, izolowana
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Ząbkowana końcówka
Typ zacisku
Standard
Kolor
Czerwone
Płeć
Żeńskie
Materiał styku
Mosiądz
Szerokość wypustu
0,187" (4,75mm)
Wykończenie styku
Cyna
Grubość wypustu
0,032" (0,81mm)
Średnica izolacji
0,137" (3,48mm)
Długość - całkowita
0,760" (19,30mm)