DNF14-250M-M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Panduit Corp
W magazynie: 559
Arkusz danych
0,250" (6,35mm) Szybkozłącze Męskie 14-16 AWG Zagniatanie Złącze Końcówka bez połączenia, izolowana
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DNF14-250M-M
Numer produktu DigiKey
298-10024-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNF14-250M-M
Opis
CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekrój przewodu
14-16 AWG
Seria
Izolacja
Końcówka bez połączenia, izolowana
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Ząbkowana końcówka
Typ zacisku
Standard
Kolor
Niebieskie
Płeć
Męskie
Materiał styku
Miedź
Szerokość wypustu
0,250" (6,35mm)
Wykończenie styku
Nikiel
Grubość wypustu
0,032" (0,81mm)
Średnica izolacji
0,162" - 0,050" (4,11mm - 1,27mm)
Długość - całkowita
0,900" (22,86mm)