DNF10-250M-D
Numer produktu DigiKey
298-10017-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNF10-250M-D
Opis
CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0,250" (6,35mm) Szybkozłącze Męskie 10-12 AWG Zagniatanie Złącze Końcówka bez połączenia, izolowana
Przekrój przewodu
10-12 AWG
Seria
Izolacja
Końcówka bez połączenia, izolowana
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Funkcje
Ząbkowana końcówka
Typ zacisku
Standard
Kolor
Żółte
Płeć
Męskie
Materiał styku
Miedź
Szerokość wypustu
0,250" (6,35mm)
Wykończenie styku
Nikiel
Grubość wypustu
0,032" (0,81mm)
Średnica izolacji
0,230" (5,84mm)
Długość - całkowita
1,030" (26,16mm)