CCS19-S8-M0
Numer produktu DigiKey
298-14265-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCS19-S8-M0
Opis
CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kabel Zacisk, typu P Czarne Element mocujący 0,190" (4,83mm)
Kategoria
Szerokość
0,370" (9,40mm)
Producent
Panduit Corp
Rozmiar otworu w tablicy
0,167" (4,24mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość materiału
0,050" (1,27mm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-2
Typ
Zacisk, typu P
Funkcje
Odporność na warunki pogodowe
Rozmiar otwarcia
0,190" (4,83mm)
Rozmiar wkręta
Nr 8 (M4)
Typ mocowania
Element mocujący
Odległość między środkami wiązki i mocowania
0,430" (10,92mm)